ABOUT US

             2006 Yılında İSMAİL KANAL tarafından kurulan KANAL MERMER kurulduğu ilk günden bu yana FABRİKA işletmeciliği konusunda uzmanlaşmış ve adını bir dünya markası halin  e getirmeyi hedeflemiştir.

KANAL MERMER, kendi alanında uzman kadrosu ile müşterilerine kaliteli ve hızlı hizmet veren sektörün öncü kuruluşlarından birisi olmak yolunda ilerlemektedir. Önceliğini her zaman müşterileri ve onlardan gelen talepler doğrultusunda oluşturan firmamız, bu doğrultuda gerekli araştırma ve geliştirme faaliyetlerini sürdürmekte, sektörde emin adımlar ile ilerlemektedir. Bizim sektörümüz için esas olan sürekliliktir. Doğaya ve insana gerekli duyarlılığı göstermek şartı ile belirli ürün ve mamülleri uzun yıllar müşterilerine sunmayı hedef alan firmamız, bu konuda her türlü yatırım ve arge çalışmasını yapmaktadır. Her gün artan talepleri karşılamak adına üretimini düşürmeden, kalite ve teknolojiden ödün vermeyerek doğabilecek ihtiyaç doğrultusunda stoklu üretim yaparak zamanında ve uygun fiyatlı ürün yelpazemizle müşterilerimize hizmet vermekte ve müşteri istek, doğrultuları içerisinde sürekliliğini devam ettirmektedir.

 

Vizyonumuz; milyonlarca yılda oluşmuş doğal taşı yatağından alırken, çevreye zarar vermeden ve doğal yapıyı bozmadan en etkin ve verimli şekilde,tamamen müşteri memnuniyetine uygun bir şekilde imal ederek, oluşturulmuş doğal güzellikleri tüm dünya insanlarının yaşam mekanlarına sunmaktır.

 

Misyonumuz; doğal taş sektöründe firmamıza duyulan güven ve itibarı bizim için en kıymetli değer kabul ederek, sürekli ürün ve pazar geliştirmek ,gelişen teknolojiyi takip ederek hem ülkemize katma değer hem de insanımıza istihdam sağlamaktır.

 

Firmamız; 2006 yılında Kurulduğu günden bu yana üretim faaliyetlerine yatırım yapan, günümüzün değişen koşulları doğrultusunda ve müşteri taleplerine göre fabrikacılık ve ocakçılık faaliyetlerini sürdürmektedir.

 

Fabrikamız toplamda 40.000 m2’ lik arazi üzerinde, 3000 m2 kapalı alana sahiptir. Fabrikamızın makina ve ekipman yatırımları sürekli devam etmektedir. Ocağımızdan çıkardığımız yıllık 10.000 m3 hammaddeyi fabrikamızd işleyip aylık 20.000 m2 ebatlı mermer üretimi yapmaktayız.

 

Copyright © 2016  Kanal Mermer

Q ajans